"Labirynt Duchów" Carlos Ruis Zafon na TOP 20

Ostatni wielki hit Wydawnictw Muza został przez Państwa doceniony.

"Labirynt duchów" znalazł się na liście TOP 20 za sprzedaż w okresie październik - listopad 2017. Zajmując zaszczytne 5 miejsce wciąż przyciąga nowych, zaciekawionych odbiorców.

Zapraszamy do zapoznania się z tą piękną powieścią."Labirynt duchów" powieść wieńcząca trzy poprzednie części- "Cień wiatru", "Gra anioła" oraz "Więzień nieba". Wszystko się wyjaśnia. Skomplikowana sieć powiązań nareszcie doczeka się rozwikłania. Czytelnicy będą mogli doczekać wyjaśnienia każdych z tajemnic, które przez tyle lat nurtowały i jak wszystko co dobre, także i ta historia musi się kiedyś skończyć.

Nowa powieść autora światowego bestsellera „Cień wiatru”, długo wyczekiwana przez ponad 35 milionów fanów.


Barcelona, lata pięćdziesiąte ubiegłego stulecia, mroczne dni reżimu generała Franco. Alicja Gris jest piękną, inteligentną i pozbawioną skrupułów agentką. Pewnego dnia otrzymuje zlecenie z najwyższych sfer władzy. Sprawa jest ściśle tajna i dotyczy tajemniczego zniknięcia ministra kultury Mauricia Vallsa. Wydaje się, że może mieć to związek z przeszłością, kiedy Valls był dyrektorem budzącego grozę więzienia Montjuic. Alicja, wraz z przydzielonym do tego dochodzenia, kapitanem policji ma kilka dni na odnalezienie ministra. W trakcie poszukiwań w jej ręce trafia należący do Vallsa siódmy tom serii „Labirynt duchów”. Książka ta doprowadzi Alicję do ukrytej w samym sercu Barcelony księgarni Sempere & Synowie. Czar tego miejsca sprawia, że jak przez mgłę powracają do niej obrazy z dzieciństwa. To, co odkryje, będzie śmiertelnym zagrożeniem dla niej i dla wszystkich, których kocha.

Zafón ostatecznie zamyka swoją tetralogię o „Cmentarzu Zapomnianych Książek”. Po mistrzowsku rozsupłuje wszystkie splątane wątki wielopiętrowej intrygi i prowadzi czytelnika do emocjonującego finału.


„Labirynt duchów” to jednocześnie hołd dla świata książek, sztuki snucia opowieści i magicznych powiązań między literaturą a życiem.

Carlos Ruis Zafon – urodzony w Barcelonie w 1964 roku. Skończyła dziennikarstwo. Do swoich ulubionych autorów Zafón zalicza Dostojewskiego, Tołstoja i Dickensa. Od 1993 roku mieszka w Los Angeles. Pierwszy tom cyklu został wydany w 2001 roku i szybko zyskał popularność. Został przetłumaczony na 45 języków i sprzedany w ponad 10 mln egzemplarzy.