Masz do wyboru kilka dogodnych form płatności:Płatność przy odbiorze

Płacisz gotówką przy odbiorze zamówienia przedstawicielowi Poczty Polskiej, kurierowi lub pracownikowi księgarni.

Uwaga: w przypadku Audiobooków i e-booków forma płatności przy odbiorze jest niedostępna.

Przedpłata (płatność z góry)

Uwaga: po wybraniu opcji płatności z góry, zamówienie zostanie przekazane do realizacji (wysyłki) po jego opłaceniu w któryś z poniższych sposobów.

Jeśli podczas składania zamówienia wybrano opcję płatności przelewem lub kartą,  to po złożeniu zamówienia wyświetli się lista, z której możesz wybrać przelew obsługiwany przez Twój bank.

Po wybraniu przelewu i kliknięciu na przycisk „Opłać zamówienie”, zostanie Ci wyświetlona strona PayU, na której należy zatwierdzić regulamin.
w kolejnym kroku zostanie Ci wyświetlona strona Twojego banku i będziesz mógł dokonać płatności.  •          Przelew elektroniczny na konto Muza S.A. z siedzibą w WarszawiePłatność na numer konta podany w wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie zamówienia. Dyspozycję przelewu składasz przez Internet, w banku lub na poczcie. Proces księgowania wpłaty trwa do 24 godzin od nadania przelewu w dni robocze Po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie zostanie przekazane do wysyłki.

Dane do przelewu:

Numer konta bankowego: 91 8923 0008 0131 2939 2012 0007

Dane adresowe: MUZA SA, ul. Sienna 73, 00-833 Warszawa

W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.  •          Przelew elektroniczny za pośrednictwem PayU

W przypadku odmowy autoryzacji skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem, a my zmienimy formę płatności na dogodną dla Ciebie.  •          Płatność kartą kredytową za pośrednictwem PayU

W przypadku odmowy autoryzacji skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem, a my zmienimy formę płatności na dogodną dla Ciebie.