,,Czerwony Pająk" Katarzyny Bondy na TOP 20

Ostatni wielki hit Wydawnictw Muza został przez Państwa doceniony.

,,Czerwony Pająk" znalazł się na liście TOP 20 za sprzedaż w okresie maj 2018. Zajmując zaszczytne 2 miejsce wciąż przyciąga nowych, zaciekawionych odbiorców.

Zapraszamy do zapoznania się z tą piękną powieścią."Czerwony Pająk" powieść wieńcząca trzy poprzednie części- ,,Pochłaniacz", ,,Okularnik" oraz ,,Lampiony". Wszystko ma swój koniec. Wszystko się wyjaśnia. 

Nowa powieść autorki bestsellerowej tetralogii "Cztery żywioły".


Córka Saszy Załuskiej zostaje uprowadzona przez nieznanych sprawców i mimo wzmożonych wysiłków policji nie udaje się jej odnaleźć. Prywatne śledztwo Saszy wykazuje, że porwanie dziewczynki jest powiązane z zagadkowym samobójstwem byłego oficera wywiadu, pseudonim Dziadek, niegdyś przełożonego Załuskiej. To w jego posiadaniu znajdowało się archiwum kompromitujące najważniejszych polskich polityków. Teraz jednak dokumenty zniknęły. W ich poszukiwaniach biorą udział wszystkie zainteresowane strony – zarówno mafiosi, jak i politycy oraz służby specjalne – a komuś niezwykle zależy na tym, żeby to właśnie Sasza je odnalazła. Porywacze wiedzą, że aby ocalić życie córki, Załuska zgodzi się na wszystko.

W starej torpedowni w Gdyni nurek znajduje zwłoki kobiety. Jeszcze zanim badanie DNA potwierdzi tożsamość ofiary, komendant Robert Duchnowski rozpoznaje ciało…Katarzyna Bonda – urodzona w Hajnówce w 1977 roku. Skończyła dziennikarstwo. Zadebiutowała powieścią kryminalną "Sprawa Niny Frank" w 2007 roku. Powieść ta została nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru a w 2015 roku "Okularnik", druga część serii "Cztery Żywioły" zdobył tytuł Bestsellerów Empiku 2015 w kategorii literatura polska.