Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Susza
Gwiezdny pył
Krucza Pieśń
Dobrze Cię widzieć
Vendeta
20
Propozycja szefa

inspiRACJEZobacz wszystkie

Poznańskie Targi Książki
Poznańskie Targi Książki są ważnym miejscem spotkań pisarzy, ilustratorów, wydawców, bibliotekarzy i środowisk naukowych, a przede wszystkim miłośników literatury.
Czytaj więcej
Spotkanie autorskie z Weroniką Anną Marczak
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Weroniką Anną Marczak, autorką doskonale wszystkim znanej serii - "Rodzina Monet"!
Spotkanie odbędzie się w ramach Świątecznych Targów Książki w Rzeszowie. Będzie miało miejsce w sobotę, 18 listopada o godzinie 10 w sali Millenium Hall.
Czytaj więcej
Spotkanie autorskie z Marią Krasowską
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Marią Krasowską - autorką książki "Fala"!
Spotkanie odbędzie się w ramach Świątecznych Targów Książki w Rzeszowie. Będzie miało miejsce w piątek, 17 listopada o godzinie 17 w sali Millenium Hall Rzeszów.
Czytaj więcej
O NAS

Wydawnictwo Muza SA istnieje na rynku od 1991. Od 1998 jest spółką akcyjną widniejącą na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Od założenia wydawnictwa Muza SA wydała ponad 5000 tytułów w tym 2580 pierwszych wydań o łącznym nakładzie ponad 25 milionów egzemplarzy. Zgodnie z profilem wydawniczym oficyna wprowadza na rynek przewodniki turystyczne, literaturę piękną, książki dla dzieci i młodzieży, albumy, słowniki, encyklopedie, poradniki oraz leksykony. MUZA SA może się pochwalić publikacjami takich autorów, jak Brian Tracy, Carlos Ruiz Zafon, Haruki Murakami, Ernest Hemingway, Antoine de Saint-Exupery, Gabriel Garcia Marquez, Isabel Allende, Julio Cortazar, Michaił Bułhakow.

W styczniu 2013 r. rozpoczęła się działalność imprint wydawnictwa Muza SA - Akurat, w którym publikowane są książki z literatury popularnej (thrillery, kryminały, science fiction, fantasy, literatura erotyczna, współczesna proza polska).

You&YA jest częścią Grupy Wydawniczej Muza. Tworzą je ludzie, którzy od zawsze kochali fantastykę i jakościową literaturę dla młodzieży. Wydawnictwo wydaje tytuły przeznaczone dla młodzieży i młodych dorosłych.

muza  akurat  youya
       

 

Blog

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1862 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-27
Profesjonalna obsługa zamówienia. Polecam.
2024-02-16
Pięknie wykonany naszyjnik. Filiżanka też śliczna. Bardzo serdecznie polecam
pixel